Jsme továrna na reklamu. Bez zbytečných průtahů prostě makáme. Designujeme, řežeme, tiskneme, lepíme, lisujeme, vyrábíme a řešíme pro naše klienty vše okolo propagace a reklamy. Umíme toho spoustu. Tady máte alespoň stručný výčet našich dovedností…

 

GRAFIKA/SAZBA/PŘÍPRAVA:

Grafické návrhy log, sazba letáků, vizitek, úpravy fotografií a vše další, co předchází hmatatelné reklamě.

ŘEZANÁ GRAFIKA:

Reklamní grafika vyřezávaná ze samolepících folií a to včetně efektových, translucentních, reflexních, pískovaných a všemožných dalších folií. Od sezónních instalací po mnohaleté polepy. Ať už jde o pár samolepek či kompletní realizaci vzhledu celé prodejny.

VÝROBA REKLAMNÍHO TEXTILU:

Termotransferový potisk, výšivka, sítotisk. Tiskneme již od 1 ks na vyzkoušený kvalitní textil. Stálost při praní a mechanická odolnost jsou pro nás standart. Náš textil drží!

VELKOFORMÁTOVÝ TISK:

Náše ekosolventní mašinka umí tisknout až do šířky 160cm v prakticky neomezeném návinu na nepřeberné množství materiálů. Co z toho plyne pro naše zákazníky? Například tohle:

TIŠTĚNÉ POLEPY:

Tisk, který se následně někam nalepí. Kamkoliv. Na výlohu, do okna, na sloup, na desku, na auto nebo třeba přímo na zeď.

VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE:

Tisky (nejen) fotek na desky, plakáty, samolepky a další.

BANNEROVÉ PLACHTY:

Potištěná PVC plachta pro použití nejen v exteriérech je vybavena nalisovanými kotvícími oky. Vhodná k umístění na plot, fasádu, zeď nebo kamkoliv jinam.

TISK NA PLÁTNO:

Exkluzivní dekorativní interiérová záležitost. Tisk na plátno, ručně napínané na dřevěný rám v rozměrech dle přání.

ROLL – UP STOJANY:

Oblíbený mobilní stojan na prezentace pro veletrhy, výstavy a další interiéry.

POLEPY VOZIDEL:

Polepy firemních vozidel, celých flotil, ale i doladění designu soukromých aut. Kombinace řezané grafiky, potisknutelných one-way certifikovaných folií na okna nebo celopolepy včetně tisku.

REKLAMNÍ CEDULE:

Kvalitní kompozitové desky, silné 2-3 milimetry, vhodné díky své bílé barvě jak k polepení řezanou grafikou, tak ke kompletnímu potisku. Odolávají všem rozmarům počasí, ale dělají hodně parády i v interiéru. Materiál se snadno formátuje na různé rozměry, lze jej tedy přizpůsobit přímo Vašim potřebám.

TISKOVINY:

Vizitky, letáky, pozvánky, brožury, kalendáře, plakáty a další. A to od opravdu malých nákladů. Vše v reprezentativní kvalitě, která zaujme. Minimalizujeme čekání na finální produkt.

a spoustu dalšího…